Švestkový džem s mákem - HOLD VETERÁNŮM

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5
Cena
115 Kč

Výrobce

Kód produktu
SUO0009

Momentálně vyprodáno Sledovat dostupnost
ks

Džem. Švestky s mákem. Od českého výrobce, z českých surovin. Veliké to pokušení i potěšení. A na počest všech veteránů! Více

Na první pohled poněkud netradiční spojení, švestky a mák. To přece patří do buchet nebo knedlíků...vlastně...když do buchet nebo knedlíků, proč to nespojit do varianty bez buchet či knedlíků?!

Takhle nějak asi zauvažovali u Kresů, tedy u rodinné firmy vyrábějící skvělé marmelády, džemy a omáčky. A protože se výzev nebojí, šli do toho. A hups - na světě je druhý džem z plánované edice "Hold veteránům", tedy edice věnované jako pocta všem válečným veteránům všech válek.

Nuž, ochutnejte. Stojí to za to. Džem je hlavně složen ze švestek, máku tam není mnoho, ale i tak si nelze představit typ povidla s nasypaným mákem. Tohle je zcela jiná receptura a výsledkem je skvělá chuť i konzistence. Vhodné jak na chleba s máslem, tak určitě i do těch buchet nebo knedlíků.

Složení: Švestky (62 %), cukr, mák (2 %), regulátor kyselosti kyselina citronová, želírující látka pektin.
Na 100 g hotového výrobku bylo použito minimálně 85 g ovoce. Ve 100 g výrobku je obsaženo minimálně 57 g přírodních sladidel.

Objem: 440 ml