Slavnostní den přijde a odejde...knihy zůstávají

Slavnostní den přijde a odejde...knihy zůstávají

Dnem válečných veteránů je celosvětově 11. listopad. Někde se připomíná se vší parádou, příkladem budiž Velká Británie, jinde patrně oficiálně skoro vůbec, a ještě jinde – jako třeba u nás – tato tradice poměrně úspěšně zapouští doufejme hluboké kořeny. Každý rok je to výjimečně vhodný den se pozastavit a zajímat se o osudy těch, pro něž většinou byl nebo stále je tento den vskutku výjimečný. Autentické příběhy tří z nich můžete stále mít i doma.


Sladká pocta legionářům

Sladká pocta legionářům

Honí vás mlsná? Potřebujete něco na chleba, do buchet, na koláč, do knedlíků? Jste tu tedy správně! A je to navíc ještě i ze samých dobrých, zdravých ingrediencí z jihomoravských zdrojů. A proč Nazdar? Čtěte dál.


Plesk, plesk…originální Čuňoplesk!

Plesk, plesk…originální Čuňoplesk!

Čuňoplesk, čuňoplesk…čuňo-plesk…plesk-čuňo… Co to safra může být?!

Oficiálně peněženka, váček na drobné. Poslouží skvěle, je na opasku nebo v kabelce stále po ruce. Parkovné, drobné občerstvení, mince do nákupního vozíku, zmrzlina, prostě nějaké drobné peníze se často hodí.

A že to může být i na něco jiného? Jo, může. V nouzi je všechno dobré. I peněženka.


COMBATANTE - nůž na práci i parádu

COMBATANTE - nůž na práci i parádu

Kvalitní nůž pro každodenní použití i do vitríny, nůž spolku Československý legionář - SPIA CZECH. Zvládne téměř cokoliv, je možno ho mít s sebou kdekoliv (aspoň v tedy u nás...), je takřka nezničitelný, bezúdržbový, prostě parťák, který nezklame.


Sladké mámení

Sladké mámení

Je snad třeba si trochu zahřešit? Požít něco sladkého? Žádný problém, máme! A je to navíc ještě i ze samých dobrých, zdravých ingrediencí. Opravdu. Čtěte dál, objednejte a přesvědčte se na vlastní chuťové pohárky.