Kožený, skvěle vyrobený, luxusně vyhlížející, festovní, moderní váček na drobné. Z jedné strany logo Combatante, z druhé kvalitní zip, z vnitřní strany krytý légou proti poškození od kovových mincí. Napěchujete mincemi dle vlastního uvážení, umístíte na opasek, přehnete, secvaknete „druk“ a je to. Hotovost stále po ruce. A podle výběru mincí se tam toho vejde opravdu dost, pokud nešetříte a vrazíte tam samé padesátikoruny, nebudete mít po určitě ruce jen pár „drobných“. Takže z této praktické stránky je Čuňoplesk zcela funkční věc.

Nojo, ale proč Čuňoplesk?

Onen váček na drobné ukrývá ještě jednu funkci. Představte si ho naplněný mincemi. Kolik to asi tak může vážit? Řekněme 150 až 200 gramů? To nevypadá moc, na opasku to ani necítíte. Ovšem když tu věc správně uchopíte a švihem naplněnou peněženku umístíte na čelist případného agresora, zřejmě se ani nestihne vyjádřit – a po takovém plesku už ani nebude mít jak. Opravdu, kožený váček naplněný kovovými mincemi je výborný obranný prostředek. Doporučujeme trochu cviku, párkrát si švih vyzkoušet, možná i do něčeho zkusmo praštit. Ale raději s citem, ono to dokáže rozbít kokosový ořech.
Výhodou je i to, že je to opravdu peněženka. Těžko vám to někdo někde z jakýchkoliv ztřeštěných legislativních důvodů sebere. Není to ani možno považovat za cosi sloužící k agresi, sotva s tím lze někomu vyhrožovat. Naopak pro případného lumpa to může být velmi nepříjemné překvapení.

Zkrátka, Čuňoplesk je skvělým víceúčelovým doplňkem na jakoukoliv cestu či pobyt pro muže i ženu. Vy ho ještě nemáte…?! A tohle je navíc naprostý originál od Richarda Příkazského...!!!