Nedaleko od Brna sídlí nevelká rodinná firma. Tam se jednoho dne rozhodli, že nepůjdou cestou navyšování výroby pomocí všelijakých strojů, přístrojů, automatů, nakupování ingrediencí kdekoliv ("ze zemí EU a mimo EU..."), ale vydají se směrem přesně opačným. Cílem se stala takřka podomácká výroba, tradiční receptury, nové kombinace chutí a používání vlastních vypěstovaných surovin.
No, ono to tak docela nevyšlo. Po prvotních úspěších na okolních farmářských trzích totiž vznikla taková obliba a poptávka, že vlastní pěstitelské úspěchy jaksi přestaly stačit. Proto byly po zralé úvaze a pečlivém výběru zařazeny i suroviny od důkladně prověřených regionálních dodavatelů. Výsledkem byla uvolněná kapacita k dalšímu experimentování a vývoji v oblasti nových chuťových kombinací, což bylo ovšem pouze k užitku. I proto můžete teď ochutnat vašich prvních pár výtečných marmelád.

Co objevíte pod uzávěrem skleničky?
- zcela nezaměnitelné kombinace chutí a vůní
- zážitkovou gastronomii hned při snídani
- jen a pouze přírodní suroviny
- jedinečný originál, který vás uchvátí

Zkrátka, sázka na kvalitu a chuť místního ovoce i na náročnost místních lidí zdá se vychází. Je to ňamka!

P.S. Všimněte si etikety. Tým Combatante si potrpí na kvalitu nejen ve sportu, a protože Combatante jsou sportovci spojení se spolkem Československý legionář - SPIA CZECH a protože ten má cosi společného s modrými přilbami či barety...tož tak.