Víte, co je jedním ze základní předpokladů úspěšného přežití v divočině i civilizaci? No, vlastně, tady to asi víte všichni. Ano, voda. Dostatek kvalitní pitné vody.

Tady u nás ve městech a vesnicích s dostupností pitné vody obvykle není problém. Otočíte kohoutkem a už to frčí, voda alespoň zdravotně nezávadná. Jsou ale země, kde to tak jisté není, cestovatelé mohou vyprávět. A v lesích, pouštích a horách může získání pitné vody být problém kdekoliv. A kdyby náhodou nastal i tady u nás nějaký blackout…už jste někdy uvažovali o tom, co všechno je na elektřinu…?!

Mít k dispozici a po ruce nějaký kvalitní cestovní filtr může tedy mnohdy zachránit situaci i život, a to v divočině i v civilizaci. I na těch nouzových cisternách s vodou bývá upozornění „voda pitná jen po převaření“. Nějaké snadno a pohodlně použitelné filtrační zařízení v takovém případě značně zjednoduší nemilou situaci. A právě k tomu se výborně hodí souprava láhev + filtr od Water-to-go. Plastová, odolná láhev, šroubovací filtr, velmi snadné použití, dostateční kapacita celkového množství přefiltrovaných litrů. Samozřejmě hlavní využití v dobách klidu a míru je na výletech, dovolených v exotičtějších destinacích, při přechodech hor nebo několikadenním táboření. Mít ale takové vybavení v záloze i pro případ náhlé změny všeobecné situace v civilizovaných oblastech může také nečekaně přijít velmi vhod. Stačí se podívat relativně „kousek“ východním směrem.

Mrkněte tedy na filtrační lahve. Prověřené, funkční, spolehlivé, nezklamou.

Dostatek pitné vody je zkrátka základ.